Panel používateľa

Detské bazény Intex

0 položiek


Pre aké deti sú detské bazény?

Najmenšie detské bazény sú určené pre deti už od 1 roku, vďaka ich mäkkej nafukovacej časti a malej výške. Väčšie detské bazény sú pre deti od 3 rokov. Deti budú mať dostatok miesta na hry a bezpečné osvieženie, bez toho aby vedeli plávať.

Na čo sa zamerať pri výbere detského bazénu?

Konštrukcia detského bazénu môže byť pevná alebo nafukovacia. Pevná konštrukcia vydrží aj niekoľko rokov, nie je náchylná na prepichnutie a jej zloženie je rovnako jednoduché ako pri nafukovacích bazénoch. Nevýhodou sú tvrdé hrany, ktoré nemusia byť úplne bezpečné pre deti.

Priemer a dĺžka detských bazénov sa pohybujú od 1,5m až po 3m.

Výška detského bazénu býva od 25cm až po 53cm, takže sa nemusíte báť utopenia vašich detí. Napriek tomu doporučujeme neustály dohľad nad vašimi ratolesťami.

Tvar detského bazénu môže byť kruh alebo obdĺžnik.

Čo budete potrebovať k detskému bazénu?

Keďže bazéniky pre deti majú malý objem (do 200l) nebudete potrebovať takmer žiadnu chémiu alebo filtráciu, najlepšie je bazén vždy napustiť nanovo. Tým zaistíte, že voda v detskom bazéne nebude znečistená riasami alebo baktériami.

Existuje aj detská bazénová chémia, ktorá dokáže vodu udržať čerstvú po dlhšiu dobu, no je len na vás, či chcete deti zbytočne vystavovať bazénovej chémii.

K detskému bazénu doporučujeme teplomer vody a hračky do vody, ktoré zabavia vaše deti na celé hodiny.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Kvôli lepšiemu nákupnému zážitku, naša webová stránka používa cookies. Viac o používaní cookies a ako zmeniť nastavenia, môžete zistiť TU