Panel používateľa

Ridery Husqvarna

0 položiek


Aké sú výhody Riderov Husqvarna?

Lepší výhľad pred seba a okolo seba vďaka vpredu zavesenému žaciemu ústrojenstvu. To zaručí, že sa tráva najskôr pokosí a až potom po nej prejdete kolesami. S nízkym žacím ústrojenstvom sa dostanete aj tam, kam bežný záhradný traktor jednoducho neprejde.

Lepšia ovládateľnosť v členitom teréne a malý polomer otáčania. Kĺbové riadenie Riderov Husqvarna umožňuje zadným kolesám otáčať sa pod strojom.

Využitie počas celého roka. Ridery Husqvarna nie sú navrhnuté len pre kosenie trávy aj pre odstraňovanie snehu, či k odmachovaniu trávnika.

Ako vybrať Rider Husqvarna?

Najdôležitejšie je si určiť akú veľkú máte záhradu. Čím väčšia záhrada, tým výkonnejší Rider Husqvarna budete potrebovať.

Máte na svojom pozemku svahy, prípadne miesta, kde by mohol Rider zapadnúť? Odporúčame vám pozrieť si ponuku Riderov Husqvarna AWD s pohonom všetkých štyroch kolies.

Ako budete váš Rider využívať? Ak plánujete váš stroj využívať pravidelne, počas celého roka, napríklad aj na odhŕňanie snehu, či zametanie lístia, opäť budete potrebovať o niečo výkonnejší stroj. To zaručí jeho dlhšiu životnosť.

Akú prevodovku majú Ridery Husqvarna?

Všetky Ridery Husqvarna majú hydrostatickú prevodovku. Tá na rozdiel od ručnej umožňuje jemné a citlivé pridávanie plynu pre jazdu pred a vzad. Ovládate ju dvomi pedálmi na pravej strane, jeden pre jazdu vpred, druhý pre jazdu vzad. Na druhej strane máte brzdu, taktiež v podobe pedálu.

Aké príslušenstvo majú Ridery Husqvarna?

Všetky Ridery Husqvarna majú mulčovanie, ktoré rozseká trávu na malé kúsky a nechá ju na trávniku ako zelené hnojivo.

Voliteľné príslušenstvo je odmachovač, prevzdušňovač, zametač či zberný vozík na trávu a lístie. Využijete ich pri celoročnej údržbe trávniku.

Na zimu sa vám hodí snehová radlica, pomocou ktorej budete schopný využívať Rider Husqvarna naplno počas celého roku.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Kvôli lepšiemu nákupnému zážitku, naša webová stránka používa cookies. Viac o používaní cookies a ako zmeniť nastavenia, môžete zistiť TU