Fukáre na lístie Husqvarna

8 položiek


Fúkač, fukár a vysávač lístia Husqvarna, aký je medzi nimi rozdiel?

Fúkač a fukár je v podstate to isté, rozdiel je iba v pomenovaní. Obe fungujú rovnako. Fúkajú silný prúd vzduchu, ktorý pomôže dostať lístie a smeti z vášho dvoru, či trávniku.

Vysávač lístia je doplnková funkcia niektorých fukárov a fúkačov. Miesto fúkania vzduchu ho dokáže aj nasávať a spolu s ním aj lístie a iné nečistoty. Tie sa zberajú do zberného vaku, ktorý následne vysypete na vami určené miesto (ideálne kompostér).

Benzínový, akumulátorový alebo elektrický fukár a vysávač lístia Husqvarna?

Benzínové fukáre alebo fúkače sú výkonnejšie ale zároveň aj hlučnejšie. Vyžadujú pravidelnú údržbu v podobe dolievania benzínu, motorového oleju a výmeny filtrov. Často majú aj funkciu vysávača lístia.

Akumulátorové fukáre alebo fúkače a vysávače lístia sú najlepším a najmenej údržbovým riešením. Sú tiché, výkonné a nepotrebujú žiadnu údržbu. Pri dvoch vysokovýkonných batériách ste schopný pracovať aj niekoľko hodín bez potreby nabíjania.

Elektrické fukáre alebo fúkače a vysávače lístia sú taktiež výkonné a tiché. Ich nevýhoda je potreba byť v blízkosti elektrickej zástrčky. To obmedzuje ich použitie na prácu pri dome alebo chate.

Aké sú dôležité parametre fukárov a fúkačov Husqvarna?

Výkon sa pohybuje okolo 2500W. Čím väčšiu plochu potrebujete upratať, tým vyšší výkon fúkača by ste mali vyhľadať.

Sací výkon sa pohybuje okolo 800m3 za hodinu. Opäť platí, že čím väčšia plocha, tým väčší sací výkon budete potrebovať.

Hmotnosť je dôležitá najmä pre vaše pohodlie, pretože fukár budete musieť držať v rukách.

Dodatočné funkcie ako drvenie lístia, kapacita zberného vaku či ergonómia.

Výrobca:

Zobraziť:

Prihlásenie