Motorové krovinorezy Husqvarna


Jednoduchá práca a skvelé výsledky

Krovinorezy Husqvarna sú navrhnuté pre jednoduchú a efektívnu prácu. Ergonomický dizajn vám zaručí pohodlie aj pri namáhavej a dlhej práci so strojom. Vďaka tomu bude vašej kosenie jednoduchšie a rýchlejšie. Výkonné motory zase prinášajú úsporu paliva a nižšie emisie. Využite váš stroj na plno pri rôznych druhoch kosenia. S krovinorezmi Husqvarna zvádnete všetko, od vysokej trávy až prácu v ťažkom teréne.

Krovinorezy

8 položiek


Husqvarna

Krovinorezy Husqvarna sú vyrobené podľa rovnakých štandartov ako profesionálne krovinorezy. To znamená vysoký výkon, excelentné pohodlie a minimálny čas potrebný na kosenie. K tomu pridajte praktické funkcie, nízku hmotnosť a zrazu všetky tieto vlastnosti urobia z kosenia skutočnú radosť.

Firma Husqvarna dbá aj na životné prostredie. Kvôli tomu vyvinuli motor X - Torq® s vysokým výkonom no emisiami nižšími až o 75% a taktiež o 20% nižšou spotrebou paliva.

Ergonómia je dôležitou súčasťou všetkých strojov Husqvarna, inak tomu nie je ani pri motorových krovinorezoch. Sú optimálne vyvážené a majú ergonomické rukoväte, ktoré zabezpečia vaše pohodlie aj počas dlhšej práce.

Výrobca:

Zobraziť:

Prihlásenie