Piesková filtrácia so solinátorom Intex 6m3/h

Piesková filtrácia so solinátorom Intex 6m3/h

AKCIA

Pieskové filtrácie sú jednou z najobľúbenejších metód na udržanie čistej vody v bazéne. Prírodný a lacný piesok má vynikajúcu účinnosť pri filtrácii vody. Potrebuje výmenu piesku len raz za 2 roky, čo robí pieskovú filtráciu najjednoduchšou možnosťou filtrácie na trhu.

359,99 € s DPH

499,99 € s DPH Zľava 28%

Výrobca: Intex

Systémy so slanou vodou s E.C.O. (Elektrokatalytická oxidácia) sú známe svojou schopnosťou udržiavať čistú a bezpečnú vodu v bazéne a zároveň eliminovať nepríjemný pach tradičného chlóru. Intex skombinoval tieto dva vynikajúce systémy do jedného produktu a poskytol majiteľom nadzemných bazénov jeden systém s nízkymi nákladmi na údržbu, ktorý udržiava bazény čisté, bezpečné a pohodlné. Obidva systémy sú automaticky riadené jedným 24-hodinovým časovým spínačom, aby bola denná prevádzka bezstarostná!

  • Hydro Aeration Technology poskytuje zlepšenú cirkuláciu a filtráciu, zlepšenú čistotu vody a zvýšené záporné ióny na vodnej hladine
  • Navrhnuté pre väčšie nadzemné bazény 
  • Vychutnajte si rovnakú filtráciu, ktorá sa používa v mnohých strediskách a bazénoch, aby bol váš bazén čistý s menšou údržbou!
  • Keď je nainštalovaný systém na slanú vodu, do vody v bazéne sa pridáva odmerané množstvo čistej prírodnej soli. Množstvo soli, ktoré sa pridáva do bazénovej vody, je iba jedna desatina oproti morskej slanej vode, takže plavci necítia žiadnu soľ. Všetko, čo budete cítiť, je neuveriteľne čistá a svieža, voda!
  • Zabudovaný 24-hodinový časovač prispieva k bezproblémovému udržiavaniu čistejšieho bazéna.
  • Táto ekonomická a ekologická filtrácia nevyžaduje takmer žiadnu údržbu okrem výmeny piesku každé 2 roky.

 

Typ filtrácie: Piesková filtrácia

Nový komentár

* (Povinné)

Príslušenstvo k produktu

Prihlásenie