Panel používateľa

Ako prebieha nákup robotickej kosačky
Husqvarna Automower®

Osobné stretnutie

Rozhodli ste sa kúpiť automatickú kosačku Husqvarna Automover? Práve ste si ušetrili hromadu času strávením kosením trávnika, ktorý aj tak nebude nikdy dokonalý, až doteraz. Robotická kosačka sa bude starať o váš trávnik non-stop 24 hodín denne. No najskôr je potreba ju nainštalovať, čo pre vás nebude žiadny problém. Všetko urobíme za vás. No najskôr je dôležité sa s nami stretnúť, ideálne ešte pred pokladaním trávnika. Preberieme s vami ako ideálne navrhnúť záhradu a aká kosačka bude pre vás vhodná. Toto všetko riešime najradšej osobne.

Osobné stretnutie so zákazníkom

Zistenie charakteru trávnika

Už pri návrhu trávnika je dobré sa vyhnúť ostrým rohom, úzkym prechodom a vôbec zložitému členeniu trávniku. Ak budete inštalovať automatickú kosačku už na zarastený trávnik, je dôležité aby sme ho videli ešte pred inštaláciou a poradili vám, ktoré nerovnosti vyrovnať a čo upraviť.

Zistenie charakteru trávnika
Výber robotickej kosačky Husqvarna Automower

Výber vhodnej robotickej kosačky Husqvarna Automower

Výber vhodnej kosačky je veľmi dôležitý, treba brať dôraz hlavne na rozlohu trávnika a jeho členitosť. V neposlednom rade sú to rôzne funkcie robotických kosačiek Husqvarna Automower ako napríklad pohodlné ovládanie smartfónom. Nižšie si môžete prebežne pozrieť našu ponuku automatických kosačiek Automower.

Terénne úpravy a následná inštalácia

Trávnik je upravený podľa našich rád, zarovnaný, odstránené ťažké prechody a ostré rohy. Automatická kosačka je vybraná, teraz ju stačí už len nainštalovať. Pod trávnik sa zavedie kábel, podľa ktorého sa automatická kosačka naviguje. Vyberie sa miesto pre nabíjaciu stanicu a kosačka je pripravená na spustenie.

grfs
gfh

Spustenie kosačky Husqvarna Automower®

Kosačka je pripravená na spustenie. Vďaka náhodnému pohybu nájde kosačka Automower® každý kút vašej záhrady. Ľahko zvládne mokré a daždivé podmienky, ako aj náročný terén vrátane svahov. Kosačka Automower® je taká tichá, že môže pracovať bez rušenia aj v noci. Pomocou mobilnej aplikácie Connect, ktorá je k dispozícii pre vybrané modely, máte tiež úplnú kontrolu nad jej prácou, kedykoľvek chcete.

Dohodnite si osobné stretnutie

Zavolajte nám

Telefón: 037 6423456

E-mail: obchod@protechnik.sk

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Kvôli lepšiemu nákupnému zážitku, naša webová stránka používa cookies. Viac o používaní cookies a ako zmeniť nastavenia, môžete zistiť TU