Nadzemné záhradné bazény


Užite si leto naplno vo vlastnom bazéne

Počas horúcich letných dní nie je nič príjemnejšie ako sa hodiť do ľadového bazénu. Teda je. Hodiť sa do vlastného bazénu. My vám prinášame ponuku nadzemných bazénov, ktorých inštaláciu zvládne každý. Stačí si len vybrať tvar a veľkosť, prípadne nafukovaciu verziu alebo pevný kovový rám. Pre najväčších pôžitkárov tu máme nafukovacie vírivky s vlastným ohrevom vody. Nezáleží na tom, či sa chcete len baviť vo vode so svojimi deťmi alebo si chcete užívať príjemný večer s priateľmi vo vlastnej vírivke, všetko k tomu potrebné nájdete u nás.

 


Letná akcia na bazény Intex

Užite si letné kúpanie vo vlastnom bazéne za skvelé ceny. Využite časovo obmedzenú akciu na nafukovacie vírivky, nafukovacie bazény, bazény s konštrukciou alebo detské bazény. Je príjemnejšie sa kúpať s pocitom, že ste ušetrili.

 

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Kvôli lepšiemu nákupnému zážitku, naša webová stránka používa cookies. Viac o používaní cookies a ako zmeniť nastavenia, môžete zistiť TU