Motorové krovinorezy Husqvarna

8 položiek


Aké sú najdôležitejšie parametre pri výbere motorového krovinorezu Husqvarna?

Záber určuje, ako rýchlo ste schopný pokosiť danú plochu. Platí, že čím je väčší, tým budete s kosením rýchlejšie hotový. Najlepšie strunové kosačky majú záber až 46cm.

Výkon motora krovinorezu sa určuje v kilowattoch alebo koňoch. Platí, čím je výkon vyšší, tým vyššiu trávu a väčšiu plochu dokážete pokosiť.

Ergonómia vám pomôže kosiť dlhšie, bez potrebnej prestávky. K motorovým krovinorezom dodávame popruhy na chrbát. Kosačku naň potom z boku pripevníte. Popruh tlmí otrasy a prenáša váhu stroja z rúk na celé telo.

Vymeniteľné nástroje ako oceľový trojzubec, ozubený list alebo lanko. Pomôžu vám s rôznymi porastmi ako napríklad mladé kríky, vysoká tráva, či burina.

Benzínový, akumulátorový alebo elektrický krovinorez Husqvarna?

Benzínové krovinorezy Husqvarna sú poháňané 2 taktným motorom. Sú veľmi obľúbené kvôli ich vysokému výkonu a neobmedzenej pohyblivosti.

Palivom je benzín Natural 95, no kvôli mazaniu motora kosačky treba pridať aj motorový olej pre 2 taktné motory. Ten sa mieša spolu s benzínom ešte pred naliatím do nádrže, v pomere 1:50.

Akumulátorové krovinorezy Husqvarna a strunové kosačky poskytujú vysoký výkon, tichú prevádzku, takmer žiadnu údržbu a neobmedzený dosah. S dostatočne výkonnou batériou dokážete kosiť aj niekoľko hodín bez potreby nabíjania.

Elektrické krovinorezy Husqvarna sú tichšie, no zároveň menej výkonné v porovnaní s benzínovými krovinorezmi. Sú poháňané elektrinou, ktorá je privádzaná káblom. To obmedzuje jej dosah na dĺžku kábla, čiže vzdialenosť od elektrickej zásuvky.

Ako sa dajú ešte využiť motorové krovinorezy Husqvarna?

K niektorým druhom motorových krovinorezov sa dá pripevniť rada nástrojov, ktoré budú na vašej záhrade veľmi užitočné.

Vyvetvovacia píla poľahky opíli konáre aj v korunách stromov.

Plotostrih alebo nožnice na živý plot vám pomôžu upraviť všetky stromy vo vašej záhrade.

Rôzne nadstavce od odmachovačov a zametacích valcov až po zarovnávač okrajov trávnika.

 

Výrobca:

Zobraziť:

Prihlásenie