Panel používateľa

Bazény s konštrukciou Intex

3 Položky


Prečo si zvoliť nadzemný bazén s konštrukciou?

Sú väčšie ako nafukovacie bazény a ich šírka sa nezužuje, vďaka tomu sa rýchlejšie ohrejú. Sú pevné, ľahko sa zložia a rozložia, takže vám nebudú počas zimy zavadzať a nepoškodia sa mrazom. Majú pevnú konštrukciu okrúhleho alebo obdĺžnikového tvaru, ktorý je vhodný na letné osvieženie a športové aktivity alebo plávanie. Pevná kovová konštrukcia bazénov pri správnej údržbe vydrží niekoľko rokov.

Na čo sa zamerať pri výbere bazénu s konštrukciou?

Veľkosť a rozmery budú závisieť najmä od veľkosti vašej záhrady a počtu ľudí ktorý sa budú v nafukovacom bazéne kúpať.

Priemer (okrúhle bazény s konštrukciou) alebo dĺžka (obdĺžnikové bazény s konštrukciou) sa pohybuje od 3 m až po 7,3 m. Menšie bazény sú vhodné pre 3 ľudí, kým najväčšie bazény s konštrukciou sú vhodné až pre 10 ľudí.

Výška bazéna s konštrukciou a vody môže byť až 1,3m. Výška vody je vždy menšia o 10-15 cm oproti výške bazénu, aby sa voda nevylievala. Pri výbere výšky treba zhodnotiť, kto sa bude v bazéne kúpať, či deti alebo dospelí.

Objem bazénu závisí od jeho priemeru a výšky. Bežne nájdete nafukovacie bazény s objemom až do 31 m3.

Tvar bazénu s konštrukciou, ktorý môže byť kruh alebo obdĺžnik.

Čo budete potrebovať k nafukovaciemu bazénu?

Bazénová filtrácia vám pomôže udržať bazén čistý počas celého roku. Niektoré bazény majú pribalenú kartušovú alebo pieskovú filtráciu. Ak si ju kupujete zvlášť, skontrolujte si najmä objem bazénu a koľko l/h dokáže filtrácia prefiltrovať, aby stíhala prečistiť celý bazén.

Bazénová chémia je dôležitá pre zachovanie kvality vody a jej nezávadnosti pre vás a deti. Viac o tom akú chémiu použiť sa dočítate tu.

Vybavenie ako schodíky, skimmery, hadice, ďalej krycie a solárne plachty alebo plachty pod bazén.

Výrobca:

Filtrácia:

Tvar bazénu:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Kvôli lepšiemu nákupnému zážitku, naša webová stránka používa cookies. Viac o používaní cookies a ako zmeniť nastavenia, môžete zistiť TU