Záhrada a okrasné záhony

Záhrada a okrasné záhony


Majte svoju záhradu pod kontrolou

Strihanie živých plotov, opilovanie stromčekov, jarné sadenie, práca v záhrade. O svoju záhradu sa treba poriadne starať a upravovať ju. Človek, aj keď sa snaží ako chce, vždy môže na niečo zabudnúť alebo to ešte nevedieť. Preto vám prinášame odborné rady zo sveta záhrad, aby ste vy na nič nezabudli a vaša záhrada vyzerala, ako si predstavujete.

Kosačka, rotavátor, záhradný traktor a zametač v jednom

Počet zobrazení: 1555

Kosačka, rotavátor, záhradný traktor a zametač v jednom Každý, kto má záhradu vie, koľko stoja jednotlivé stroje ako kosačka, krovinorez, fukár či rotavátor. Najhoršie je, že ich musíte vlastniť všetky, čo nie je práve najlacnejšie, no taktiež to zaberá hromadu miesta a ekológie sa naozaj nemusíme ani baviť, pretože pre životné prostredie je to katastrofa. Čo tak vytvoriť univerzálny stroj s jedným motorom, no schopný spĺňať funkciu všetkých vyššie spomenutých?

Čítajte viac... Komentáre: 0

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Kvôli lepšiemu nákupnému zážitku, naša webová stránka používa cookies. Viac o používaní cookies a ako zmeniť nastavenia, môžete zistiť TU