Štíhly, agilný, štýlový: Husqvarna predstavuje pre profesionálov novú kosačku Automower s pohonom všetkých kolies

Počet zobrazení: 490

Husqvarna prechádza vývojom inteligentných robotických robotov na ďalšiu úroveň: Automower 535 AWD je spoľahlivá terénna robotická kosačka, ktorá bez námahy prekračuje predošlé hranice: až 70% stúpanie, ťažký terén, úzke miesta a prekážky 535 AWD zvláda bez problémov. Vďaka svojmu modernému dizajnu a výkonu je obzvlášť vhodný pre profesionálne použitie v záhradníctve a teréne.

Štíhly, agilný, štýlový: Husqvarna predstavuje pre profesionálov novú kosačku Automower s pohonom všetkých kolies

V roku 1995 spoločnosť Husqvarna predstavila prvú robotickú kosačku na svete. Teraz sa kosačka zase dostala na novú úroveň: Nová Husqvarna Automower 535 AWD ukazuje svoju silu nielen v prudkom svahu, ale prináša ešte viac bezpečnosti a produktivity pre profesionálnych užívateľov. Pohon všetkých kolies a kĺbové riadenie umožňujú najnovšiemu modelu zvládnuť aj extrémne prechody až do 70% (35°), ako aj veľmi nerovné trávnaté plochy. Navrhnuté pre trávniky až do 3500 m². 535 AWD vďaka batériovému napájaniu, nízkej hlasitosti (62 dB) a nízkej hmotnosti poskytuje udržateľnú starostlivosť o trávnik pre obce ale aj súkromné pozemky.

535 awd

"Automower 535 AWD je prelomový pre profesionálnu starostlivosť o trávnik, pretože pracuje ešte bezpečnejšie a jednoduchšie, pričom zároveň znižuje hluk a emisie CO2 na minimum, čo je veľký prínos pre mesto a zdravie." hovorí Sascha Menges, prezident divízie Husqvarna: "Stále hľadáme trávnik, ktorý nedokáže poraziť," dodal s úsmevom.

Plne automatické a inteligentné zariadenie pomáha profesionálnym záhradníkom, aby šetrili čas. Pre vyššiu efektivitu sú časy kosenia, výšky rezu a ďalšie nastavenia ľahko naplánovateľné a ovládané mobilnou aplikáciou Automower Connect (k dispozícii pre Android a iOS). Vzhľadom k tomu, celá flotila môže byť mapovaná, sledované a rýchlo a jasne a vyhodnocovaná pomocou smartphonu alebo PC. Ochrana proti krádeži a detekcia polohy sú tiež základnými prvkami bezpečnostnej koncepcie.

 

Automower 535 AWD priniesla nový dizajn: dynamické čiary zdôrazňujú moderný charakter. Kosačka je tiež ako štandardne, vybavená množstvom praktických funkcií, ako je senzor detekcia objektov ultrazvukom, ktorá zaisťuje, že Automower zníži svoju rýchlosť, akonáhle je objekt v blízkosti. Dodatočná robustnosť je zaručená tlmičmi nárazov.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Kvôli lepšiemu nákupnému zážitku, naša webová stránka používa cookies. Viac o používaní cookies a ako zmeniť nastavenia, môžete zistiť TU